Reservations
+86 2363033925
Reservations
  • 46493035.jpg
  • 16973095.jpg
  • 16973096.jpg
  • 17930791.jpg

Цлассиц Двокреветна соба

Max Guests 2
Bed Size(s) 1 Изузетно велики брачни кревет (и) (супер кинг сизе)
Room Size 25m2

Ово двокреветна соба има кабловску ТВ и клима уређај

Amenities
  • Пешкири
  • Тврдо / Паркет
  • Телевизор са равним екраном
  • туш
  • кабловски канали
  • Радни сто
Close